Úvod > Restaurace

Restaurace


Součástí hotelu je stylová restaurace s útulným prostředím a příjemnou atmosférou. Restaurace se kromě bohatého stálého jídelního lístku zaměřuje i na různé týdenní speciální nabídky, orientované zejména na oblastní a národnostní speciality (zvěřinový týden, krušnohorské speciality, vepřové hody, středomořská kuchyně, atd.).

Určitě neuděláte chybu, pokud si objednáte například jednu z našich specialit - grilované koleno, ale pánové pozor, je to porce!!! Pro dámy doporučujeme novinku v našem jídelním lístku, kterou je steak z tuňáka.

Večerní posezení u skvělého jídla a sklenky dobrého vína doplňuje dominanta restaurace – hořící krb.              

V příznivém počasí doporučujeme využít posezení na venkovní terase s úchvatným výhledem téměř na celé golfové hřiště a na panorama Českého středohoří s její nejvyšší horou Milešovkou.

Restaurace Krušnohorský dvůr Restaurace Krušnohorský dvůr Restaurace Krušnohorský dvůr  

    Restaurace Krušnohorský dvůr

Našim klientům nabízíme kompletní catering a služby pro jakékoliv firemní akce, pracovní obědy, večeře a různé např. narozeninové oslavy, párty apod. s doprovodným programem. Zaměřujeme se i na speciální pobytové balíčky tj. např. romantický víkend (vícechodová slavnostní večeře), gurmánský víkend apod. Restarace pořádá také svatební obědy, večeře s možností zajištění hudební produkce, barmanské show, ohňostroje apod.

Jídelní a nápojový lístek

 Poptávka ubytování
Jméno: E-mail: Telefon:


Příjezd: Odjezd:


Výběr pokoje:


Počet lůžek:


CENA:
Rezervujte přímo přes booking.com
Fotogalerie

Krušnhorský Dvůr - restaurace1Krušnohorský Dvůr - rautKrušnhorský Dvůr - restaurace2Krušnohorský Dvůr - koupelnaKrušnohorský Dvůr - krbKrušnohorský Dvůr - ložniceKrušnohorský Dvůr - běžkařská stopa CínovecKrušnhorský Dvůr - hotel a restaurace
virtualni prohlidka Virtuální prohlídka
baner_romantika.png baner_gurmansky.png
baner_golf.png baner_sport.png
Krušnohorský Dvůr, Cínovec 275, 417 32
GPS: 50°43'40.846"N, 13°45'12.031"E
Po - Ne 10:00 - 22:00
Tel.: +420774444218
info@krusnohorskydvur.cz
Partneři radsport-erzgebirge.de


www.psibanda.cz jízdy se psím spřežením
Ušetřete zde 10 % se Citi platební kartou!