Úvod > Ubytování

Ubytování


Hotel Krušnohorský Dvůr nabízí ubytování v nových standardně zařízených pokojích za velmi příznivé ceny pro jednotlivce, skupiny i firmy.
K dispozici je celkem 8 pokojů s maximální kapacitou 24 lůžek, k zapůjčení máme také dětskou postýlku. Samozřejmostí pokoje je TV se satelitním příjmem, internetové připojení a luxusní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Hotel Krušnohorský dvůr Hotel Krušnohorský dvůr Hotel Krušnohorský dvůr Hotel Krušnohorský dvůr Hotel Krušnohorský dvůr

    

 

Nabídka pokojů:

Exkluzivní pokoj 
Prostorný pokoj s nádherným výhledem na České středohoří a golfové hřiště. Součástí pokoje je předsíň a luxusní koupelna se sociálním zařízením. Pokoj je vybaven moderním nábytkem pro příjemné posezení i spaní. Součástí vybavení je TV se satelitním příjmem a internetové připojení.

                  Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr - exkluzivní pokoj - romantický balíček

Standardní pokoj 
Moderně zařízený pokoj s předsíní a luxusní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Součástí vybavení je TV se satelitním příjmem a internetové připojení.

                  

Komfortní pokoj
Moderně zařízený pokoj s luxusní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Součástí vybavení je TV se satelitním příjmem a internetové připojení.

Hotel Krušnohorský Dvůr - komfortní pokoj - ložnice                  Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr - komfortní pokoj - koiupelna

Rodinný pokoj 
Prostorný pokoj s předsíní a moderním zařízením. Součástí pokoje je luxusní koupelna se dvěma sprchovými kouty, dvěma umyvadly a dvěmi oddělenými toaletami. Součástí vybavení je TV se satelitním příjmem a internetové připojení.

Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr - rodinný čtyřlůžkový pokoj      Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr - koupelna rodinný pokojPoptávka ubytování
Jméno: E-mail: Telefon:


Příjezd: Odjezd:


Výběr pokoje:


Počet lůžek:


CENA:
Rezervujte přímo přes booking.com
Fotogalerie

Krušnhorský Dvůr - restaurace1Krušnohorský Dvůr - rautKrušnhorský Dvůr - restaurace2Krušnohorský Dvůr - koupelnaKrušnohorský Dvůr - krbKrušnohorský Dvůr - ložniceKrušnohorský Dvůr - běžkařská stopa CínovecKrušnhorský Dvůr - hotel a restaurace
virtualni prohlidka Virtuální prohlídka
baner_romantika.png baner_gurmansky.png
baner_golf.png baner_sport.png
Krušnohorský Dvůr, Cínovec 275, 417 32
GPS: 50°43'40.846"N, 13°45'12.031"E
Po - Ne 10:00 - 22:00
Tel.: +420774444218
info@krusnohorskydvur.cz
Partneři radsport-erzgebirge.de


www.psibanda.cz jízdy se psím spřežením
Ušetřete zde 10 % se Citi platební kartou!