Svatomartinské menu!

Milovníci dobrého jídla a husičky. Od pátku 11.11. do neděle 20.11. pro Vás připravujeme svatomartinské menu!  Veškeré objednávky a rezervace prosíme pouze emailem na restaurace@krusnohorskydvur.cz nebo pres nas rezervační formulář na našem webu zde. Moc děkujeme a těšíme se na Vaše objednávky a rezervace. Husa nebo celé menu možno také sebou!

Restovaná husí jatýrka, pošírovaná hruška, podmáslový chléb 139,-Kč

Gänseleber mit pochierte Birne und Buttermilchbrot dazu

Tradiční husí kaldoun 69,-Kč

Traditionelle böhmische cremige Gänsesupe

Konfitované husí stehno na jablkách a
rozmarýnu, domácí žemlový knedlík, červené zelí 419,-Kč

Gänsekeule, hausgemachte Semmelknödel
und Rothkohl

Domácí Hruškový Crumble 119,-Kč

Unser selbst gemachte Birnen Crumble

zavřít

čtvrtek 10.11.22 zavřeno a sobota 12.11. zavřeno od 16 hodin

zavřít

Cenově zvýhodněné pobytové balíčky pro Vás a Vaše děti nebo Vaše blízké

Vyberte si nějaký z našich pobytových balíčků. Ať už jste gurmáni, golfisté, rodina s dětmi, sportovci nebo vše dohromady .. určitě si vyberete z naší bohaté nabídky a pokud přesto ne, tak nám napište a my Vám sestavíme zvýhodněný balíček na míru pro Vás! Naší nabídku najdete zde

Obdarujte Vaše blízké netradičně a věnujte jim dárkový poukaz do našeho podniku! Platnost všech poulazů je jeden rok! Na poukaz napíšeme doslova jakékoliv věnování či jméno obdarovaného. Každý poukaz je originál.

zavřít

Svatby na Krušnohorském dvoře v roce 2022 a 2023

Sháníte krásné romantické místo pro Vaší svatbu na tento nebo příští rok? Termíny se plní, neváhejte! Kontaktujte nás na info@krusnohorskydvur.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 697 977. Můžeme Vám nabídnout netradiční prostor, krásný horský hotel a stylovou restauraci. Za 11 let už u nás proběhlo více jak 180 svateb, máme zkušenosti. Koukněte sem jak to u nás na svatbách vypadá :-)  Nebereme si pronájem! Sestavíme Vám nabídku celodenního rautu včetně oběda,domluvíme co budete chtít pít a kdo u nás všechno přespí. Dokonce máme svého oddávajícího /pokud nevyužijete matriční obřad/, který je přímo dokonalý! Doporučíme cukrářku, fotografy, kapely, Dj atd. Kontaktujte nás na info@krusnohorskydvur.cz nebo nejlépe hned telefonicky na čísle +420 733 697 977. Domluvíme se spolu na nezávazné schůzce, provedeme Vás areálem, uděláme přibližnou kalkulaci a Vy se pak sami rozhodnete. Těšíme se na Vás!

zavřít

Běžkařské tratě v okolí Cínovce a Altenbergu-Zima 22/23

Městečko Cínovec /ČR/ a Altenberg leží na vrcholcích Krušných hor, kousek za hranicí s Českou republikou. Stalo se tak oblíbeným výletním místem i mnoha Čechů. Lákají je sem především lépe upravené a širší tratě, než jinde v Česku a doslova desítky kilometry tratí. 

Náš hotel je ideálním nástupním bodem!

Většina tras jsou udržované lesní cesty vedoucí v pravoúhlých kříženích kolem vrchu Kahleberg, kolem rašeliniště Georgenfelder Hochmoor. Další značené směry jsou: Rehefeld-Zaunhaus, Zinnvald (Cínovec), Schellerhau, Altenberg a Geising. Navigační šipku jsou na každé křižovatce a stačí si pamatovat, kam se chcete dostat.

U vesničky Rehefeld-Zaunhaus je další možnost překonat státní hranici zpět do Česka (směr Moldava, Nové Město).

Podél cest potkáte nespočet dřevěných přístřešků (určených ke svačení a skrytím před nepřízní počasí)

V létě je to zde přímo stvořené pro vyjížďky na kole, cesty jsou pouze správcovské pro zdejší lesy a jsou vysypané štěrkem, případně se jedná o pěkně udržované lesní cesty a svezení je jedna báseň.

zavřít

Hledáte místo pro Vaši firemní akci?

Krušnohorský dvůr je ideálním místem pro pořádání firemních akcí. Nabízíme konferenční sál s vybavením, finskou saunu.  V posledních letech se setkávají teambuldingové akce v Krušnohorském dvoře s velkým úspěchem. Připravíme rautový stůl na přání, vymislíme za vás aktivity .. ziní podzimní letní jarní .. je jedno co je za roční období .. nemusíte se starat o nic, nechte to na nás! Kontaktujte nás na tel 602 448 564 nebo emailem na info@krusnohorskydvur.cz
zavřít

Otevřeno každý den od 11 do 22 hodin!

Rezervace stolů pouze emailem: restaurace@krusnohorskydvur.cz
 Veškeré rezervace a dotazy k ubytování prosíme na email info@krusnohorskydvur.cz
 Děkujeme Vám!

zavřít

Nový jídelní lístek od 15.4.2022!

Na letošní sezonu jaro/léto/podzim jsme pro Vás připravili nový jídelní lístek plný dobrot po kterých jste toužili. Celý si ho můžete prohlédnout zde. Těšíme se na Vaší návštěvu!
zavřít

Provedeme Vás po horách!

Nově Vám nabízíme zkušeného průvodce po našem okolí, na kole, pěšky, elektrokole, silničním nebo horském..stačí jen zadat požadavek jak má bát trasa dlouhá, kolik chcete ujet km nebo kolik chcete nastoupat nebo naopak nenastoupat :-) metrů, zda to má být přes hospůdky nebo koupání. Trasu Vám vytvoříme na míru..buď s vámi pojede náš průvodce nebo Vám zapůjčíme za poplatek naší kouzelnou Garmin krabičku, do které Vám trasu speciálně pro Vás připravenou nahrajeme a vy se necháte už jen jednoduše navigovat. Je to geniální a jednoduché. Ujetou trasu Vám pak pošleme se všemi údaji a odkazem na video aby jste se mohli pochlubit svým přátelům! Více na informací na tel 602 448 564, p. Bula Ondřej .. Těším se na Vás!
zavřít

Cínovec a okolí - Cyklistický ráj Krušných hor

Zveme k nám všechny nadšence horské i silniční cyklistiky. Nebudete vědět kam vyrazit dříve. Jsme přímo na křižovatce cyklistických tras v krásné přírodě Krušných hor. Kola Vám u nás uschováme, můžete si je u nás umýt, namazat a jinak ošetřit. Máme certifikaci Cyklisté vítáni.Zde se můžete také podívat na pořad cyklotoulky, který se natáčel přímo u nás a v okolí 

Odkaz na pořad - klikněte

zavřít

SKIMAPA - super pomocník pro běžkaře

Ty nejaktuálnější informace o stavu běžkařských tras, o tom kdy a kde přesně upravovala rolba či skůtr můžete sledovat na stránkách SKIMAPA. Vidíte přesnou pozici rolby, který den a kde projela. Ideální na plánování výletu. 
Krušné hory můžete sledovat zde v odkaze.
zavřít

Česká biatlonová reprezentace u nás na soustředění

V minulém týdnu u nás už poněkolikáté bydlela naše biatlonová reprezentace. Tentokrát to byli muži. Využili k tréninku super okolní přírodu a prostředí. Nedalekou biatlonovou dráhu a střelnici. Jezdli zde na kolech, protože tady je to na kola doslova ráj na zemi! :) nejvíce se asi ale pochvalují naší kuchyni. A my jsme rádi že jim u nás tak chutná. Přijeďte i Vy k nám se trochu "vysoustředit" :)
zavřít

Náš hotel a restaurace v pořadu Cyklotoulky! Koukněte zde

V minulých dnecn nás navštívil štáb pořadu Cyklotoulky z České televize. Koukněte jak je to u nás krásné a ideální na cyklo výlety. Jsme doslova cyklistycký ráj..nepřeháníme, příjeďte si to vyzkoušet na vlastní kůži :-)

Usaďte se kochejte se. VIDEO ZDE

zavřít

9.6.2017 - Den pro Bereniku

Chcete podpořit doboru věc? Přijďte si k nám 9. června zahrát. Vaše Greenfee věnujeme Berenice. Váš dar má tvář! Vše ve spolupráci s LIONS CLUBS TEPLICE LADIES a Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr Cínovec
zavřít

V Altenbergu je otevřen nový lanový park

V Altenbergu je otevřen nový lanový park. Více informací v záložce Aktivity.
zavřít

Už jste viděli naše promo-video?

zavřít

Závody Madeast 500 na Cínovci

O víkendu se u nás na hřišti konaly cyklistické závody, které vedli Komáží vížkou až do Altenbergu. V neděli se jeli ENDURO závody a v sobotu 126 km MTB maraton MADEAST 500 http://www.madmission.de .  Oba dva dny byla trasa vedena i přes naše golfové hřiště. Cínovecké počasí nezklamalo, závodníkům gratulujeme a těšíme se na další ročník! Dle ohlasů od závodníků to bylo pěkné zpestření a líbilo se jim!
zavřít

Dostavěli jsme pro Vás novou konferenční-zasedací místnost.

V suterénu našeho hotelu jsme pro Vás dostavěli novou konferenční-zasedací místnost. Kapacita je až pro 40 osob. Uspořádání stolů a židlí je velmi variabilní. K dispozici je šatna a prostor pro coffee break. Místnost se dá využít na více aktivit. Teambuildingy, workshopy, školení atd. Pokud si chcete prohlídnout tento prostor neváhejte nás kontaktovat, tel. 602 448 564, p. Ondřej Bula.

zavřít

Máme certifikaci od Cyklisté vítáni!

Spousta z Vás cyklistů již u nás byla a spousta z Vás se vrací. Jsme velmi rádi, ale přesto jsme podpořili "útok na cyklisty" novou reklamní cedulí s pěkným kouskem ve stylu Tour de France. Věříme, že se Vám líbí a hlavně - neberte ji doslova ;-)

Zastavte se, vydechněte, dejte si Plzničku a třeba něco na posilněnou a zase můžete pokračovat po cyklostezkách v našem okolí...

Malou nápovědu naleznete zde: http://krusnohorskydvur.cz/sluzby-a-turistika/cykliste_vitani.html

zavřít

Aktuality a zajímavosti

Svatomartinské menu!
26.10.2022
Milovníci dobrého jídla a husičky. Od pátku 11.11. do neděle 20.11. pro Vás připravujeme svatomartinské menu!  Veškeré objednávky a rezervace prosíme pouze emailem na...
číst více
čtvrtek 10.11.22 zavřeno a sobota 12.11. zavřeno od 16 hodin
07.10.2022
číst více
Cenově zvýhodněné pobytové balíčky pro Vás a Vaše děti nebo Vaše blízké
14.10.2022
Vyberte si nějaký z našich pobytových balíčků. Ať už jste gurmáni, golfisté, rodina s dětmi, sportovci nebo vše dohromady .. určitě si vyberete z naší bohaté nabídky a pokud přesto ne, tak nám napište...
číst více

Svatby na Krušnohorském dvoře v roce 2022 a 2023
05.01.2021
Sháníte krásné romantické místo pro Vaší svatbu na tento nebo příští rok? Termíny se plní, neváhejte! Kontaktujte nás na info@krusnohorskydvur.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 697 977. Můžeme Vám...
číst více
Běžkařské tratě v okolí Cínovce a Altenbergu-Zima 22/23
14.10.2022
Městečko Cínovec /ČR/ a Altenberg leží na vrcholcích Krušných hor, kousek za hranicí s Českou republikou. Stalo se tak oblíbeným výletním místem i mnoha Čechů. Lákají je sem především lépe upravené a...
číst více
Hledáte místo pro Vaši firemní akci?
05.01.2021
Krušnohorský dvůr je ideálním místem pro pořádání firemních akcí. Nabízíme konferenční sál s vybavením, finskou saunu.  V posledních letech se setkávají teambuldingové akce v Krušnohorském dvoře s...
číst více

Otevřeno každý den od 11 do 22 hodin!
09.01.2022
Rezervace stolů pouze emailem: restaurace@krusnohorskydvur.cz Veškeré rezervace a dotazy k ubytování prosíme na email info@krusnohorskydvur.cz Děkujeme Vám!
číst více
Nový jídelní lístek od 15.4.2022!
24.05.2019
Na letošní sezonu jaro/léto/podzim jsme pro Vás připravili nový jídelní lístek plný dobrot po kterých jste toužili. Celý si ho můžete prohlédnout zde. Těšíme se na Vaší návštěvu!
číst více
Provedeme Vás po horách!
26.04.2021
Nově Vám nabízíme zkušeného průvodce po našem okolí, na kole, pěšky, elektrokole, silničním nebo horském..stačí jen zadat požadavek jak má bát trasa dlouhá, kolik chcete ujet km nebo kolik chcete...
číst více

Cínovec a okolí - Cyklistický ráj Krušných hor
19.04.2021
Zveme k nám všechny nadšence horské i silniční cyklistiky. Nebudete vědět kam vyrazit dříve. Jsme přímo na křižovatce cyklistických tras v krásné přírodě Krušných hor. Kola Vám u nás uschováme, můžete...
číst více
SKIMAPA - super pomocník pro běžkaře
01.12.2019
Ty nejaktuálnější informace o stavu běžkařských tras, o tom kdy a kde přesně upravovala rolba či skůtr můžete sledovat na stránkách SKIMAPA. Vidíte přesnou pozici rolby, který den a kde projela....
číst více
Česká biatlonová reprezentace u nás na soustředění
28.05.2018
V minulém týdnu u nás už poněkolikáté bydlela naše biatlonová reprezentace. Tentokrát to byli muži. Využili k tréninku super okolní přírodu a prostředí. Nedalekou biatlonovou dráhu a střelnici. Jezdli...
číst více

Náš hotel a restaurace v pořadu Cyklotoulky! Koukněte zde
24.05.2016
V minulých dnecn nás navštívil štáb pořadu Cyklotoulky z České televize. Koukněte jak je to u nás krásné a ideální na cyklo výlety. Jsme doslova cyklistycký ráj..nepřeháníme, příjeďte si to vyzkoušet...
číst více
9.6.2017 - Den pro Bereniku
14.05.2017
Chcete podpořit doboru věc? Přijďte si k nám 9. června zahrát. Vaše Greenfee věnujeme Berenice. Váš dar má tvář! Vše ve spolupráci s LIONS CLUBS TEPLICE LADIES a Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr...
číst více
V Altenbergu je otevřen nový lanový park
01.04.2018
V Altenbergu je otevřen nový lanový park. Více informací v záložce Aktivity.
číst více

Už jste viděli naše promo-video?
07.04.2017
číst více
Závody Madeast 500 na Cínovci
30.06.2016
O víkendu se u nás na hřišti konaly cyklistické závody, které vedli Komáží vížkou až do Altenbergu. V neděli se jeli ENDURO závody a v sobotu 126 km MTB maraton MADEAST 500 http://www.madmission.de ....
číst více
Dostavěli jsme pro Vás novou konferenční-zasedací místnost.
24.05.2016
V suterénu našeho hotelu jsme pro Vás dostavěli novou konferenční-zasedací místnost. Kapacita je až pro 40 osob. Uspořádání stolů a židlí je velmi variabilní. K dispozici je šatna a prostor pro coffee...
číst více

Máme certifikaci od Cyklisté vítáni!
24.05.2016
Spousta z Vás cyklistů již u nás byla a spousta z Vás se vrací. Jsme velmi rádi, ale přesto jsme podpořili "útok na cyklisty" novou reklamní cedulí s pěkným kouskem ve stylu Tour de France. Věříme, že...
číst více