Vítáme Vás na stránkách Krušnohorského dvoru

Horský hotel Krušnohorský Dvůr se nachází v nádherné krajině Krušných hor na Cínovci-Dubí v nadmořské výšce 865 m v těsné blízkosti hranic s Německem. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km.

Moderní horská budova hotelu Krušnohorský Dvůr byla dokončena v létě roku 2011. Celoročně nabízí svým návštěvníkům ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy.

Hotel Krušnohorský Dvůr nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a v 1 rodinném čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní luxusní koupelnu s podlahovým topením, sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je vybavení každého pokoje televizí se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením na internet zdarma. Opakovaně náš hotel navštěvuje například Biatlonová reprezentace České republiky při svém soustředění na Mistrovství světa nebo Olympijské hry.

V ceně ubytování je i bohatá snídaně formou bufetu, kterou podáváme v restauraci dle přání návštěvníka od 8:00 do 10:00 hodin. Samozřejmostí je připravení snídaňového balíčku po předchozím objednání v případě brzkého odjezdu.

Součástí hotelu je prostorná stylová restaurace s útulným prostředím a příjemnou atmosférou. V příznivém počasí by byl hřích nevyužít venkovní terasu s úchvatným výhledem na panorama Českého středohoří.

Blízké okolí hotelu nabízí širokou nabídku nejen sportovního vyžití, ale i možnost relaxovat v lázních nebo navštívit zajímavé kulturní památky, jak na našem území, Tak v blízkém Sasku. Návštěva Drážďan opravdu stojí za to. Na nákupy do této Saské metropole vyráží pravidelně mnoho našich hostů.

Na Vaše přání Vám hotelová recepce zajistí:

- relaxaci v Tereziných lázních v Dubí, nebo v mnoha lázních v Teplicích
- koupání ve vodních lázních Raupennest v Altenbergu
- letní bobovou dráhu v Altenbergu
- zapůjčení sjezdových lyží ve Skiareálu Bouřňák 
 
 
 

Virtuální prohlídka